Green Anatolia hotel 1997 yılında Babadağ'ın eteklerinde kuruldu. Çok katlı olmayıp blok şeklinde olması, insana kendini evindeymiş gibi hissetiriyor. Sabah siz kalktığınızda kuş cıvıltıları ile uyanıp, şehirden uzak temiz hava ve rutubetsiz bir güne başlamak istiyorsanız kafa dinlemek için ideal bir yer.

Ailelerin de tercihi olan ve çocuklar için gerekli içerik ile aile oteli olan Green Anatolia Hotel doğal bir tatil ortamının yanı sıra aileler içinde rahat bir tatil olanağı sunmaktadır.

Konumu yüzünden bir tarafı Mendos Dağı bir tarafı da Babadağ olan, gece farklı gündüz farklı manzarası ile dolunayın dağların arasından çıkması ve güneş batımının Ölüdenizden olması Green anatolia'ya ayrı bir güzellik katmaktadır.

 

 


korsan taksi


urfa escort bayan

If you are tired of life, then you just need to go to https://vipgirlsistanbul.com and understand that everything can be done best in just a minute! Pick a girl and meet her for a hot night.
If you want a beautiful body, Testosterone mix in USA for mass gain and stamina will help you. After all, these are big and sexy muscles!


Yukarı Çık
Loading